Kontakt

Kontakt Memprint

Skontaktuj się z Nami! Nasi specjaliści przygotują spersonalizowaną ofertę bazującą na Twoich potrzebach.

Dział Handlowy Memprint

Nasi specjaliści chętnie dopasują ofertę odpowiadającą Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami stacjonarnym i lub komórkowymi lub mailowo. W naszym biurze handlowym znajduje się również showroom, w którym możecie Państwo zobaczyć większość oferowanych produktów działających w praktyce oraz wykonać, krótkie próbne produkcje. Nasi doradcy mogą również odwiedzić Państwa w siedzibie waszej firmy, takie spotkanie może być połączone z prezentacją oferowanych produktów.

Kontakt - Memprint

Memprint – Drukarki Etykiet Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który po przeanalizowaniu potrzeb i wymagań klienta przygotuje indywidualną propozycję zakupu lub innej formy finansowania Państwa inwestycji. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie urządzenia i przedstawia najkorzystniejszą konfigurację linii do produkcji etykiet. Nasze produkty sprawdzą się zarówno w małych zakładach produkcyjnych jak i w większych agencjach reklamowych lub jako uzupełnienie istniejącej już linii produkcyjnej.

Czas Reakcji

Nasi specjaliści starają się w możliwie najkrótszym czasie odpowiedzieć na Państwa zgłoszenie i przygotować indywidualna, spersonalizowaną ofertę. Zazwyczaj taka oferta trafia do klienta w ciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu. Po zaakceptowaniu warunków oferty przez klienta, realizacja inwestycji następuje w ciągu kilku następnych dni.

Finansowanie Inwestycji

Wraz z doborem maszyn nasi dorady już w trakcie pierwszego kontaktu z klientem starają się dopasować najkorzystniejszą formę finansowania inwestycji. Wybierając spośród kilku dostępnych opcji nasz specjalista przygotuje dla Państwa najbardziej optymalną ekonomicznie wersję planu finansowania projektu. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym aby poznać wszystkie możliwości!

Kontakt Serwis

W razie problemów do kontaktu z działem serwisu poprzez formularz poniżej lub telefonicznie poprzez naszych doradców. Służymy pomocą i doradztwem zarówno w miejscu pracy maszyny jak i zdalnie przy wsparciu specjalistycznego oprogramowania do diagnostyki zdalnej zainstalowanego sprzętu. Sztab inżynierów serwisu zawsze stara się wyjść naprzeciw klientowi i wybierając jedną z metod doprowadzić do możliwie najszybszego wznowienia produkcji.

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

12 + 10 =