Niskie nakłady dużo taniej

Dzięki cyfrowej technologii druku zastosowanej w urządzeniu L801, opłacalnym staje się druk bardzo niskich nakładów. Maszyna jest w stanie wydrukować nawet jedną etykietę i nie ma to wpływu na wzrost kosztów eksploatacji. Innowacyjna budowa głowicy drukującej sprawia, że koszt druku jest stały dla każdej etykiety, niezależnie od nakładu.

Zestawienie maszyny do druku L801 z maszyną wycinającą L301 pozwala nam w kilkanaście sekund wydrukować, wyciąć i obrobić nawet pojedyncze sztuki etykiet, które mogą służyć jako próbki lub dodruk do wcześniejszej produkcji.

Aby pokazać jak oszczędna jest maszyna L801 poniżej zamieszczamy dwie przykładowe etykiety o różnych rozmiarach i różnym pokryciu. Pierwsza etykieta, którą pokazujemy jest to etykieta produktowa. Zawiera ona wysokiej jakości grafikę i po wydrukowaniu idealnie nadaje się na produkt końcowy, który trafi na półki sklepowe i będzie przyciągał wzrok dzięki najwyższej jakości drukowi. Druga z nich jest etykietą transportową, zawierająca kody paskowe i kody QR. Etykieta jest personalizowana i wszystkie dane są pobierane podczas wydruku seryjnego. Każda z takich etykiet zawiera indywidualne informacje o produkcie i odbiorcy.

Zamieszczone przykładowe etykiety mają na celu pokazać jak uniwersalny jest system produkcji etykiety oparty o L801 i L301. Maszyny te nadają się zarówno do drukarni, jako idealne uzupełnienie parku maszynowego i wspomaganie produkcji na maszynach typu flexo o małe wolumeny etykiet. Jak i do producentów, wytwórców kosmetyków, zdrowej żywności, palarni kaw lub małych browarów. Gdyż każde indywidualne zamówienie może być błyskawicznie zrealizowane i spersonalizowane pod wymagania odbiorcy.

 

etykieta na szampon       Koszt wydruku ok 0,006 euro
 

 

etykieta-logistyczna      Koszt wydruku ok 0,003 euro

 

Zadzwoń 12 634 00 35 i dowiedz się więcej.

Memjet Northstar Engine.

 

Scroll Up