Drukarka etykiet samoprzylepnych

Drukarka etykiet samoprzylepnych - Memprint ADR LAB500

Automatyczna etykietownica do przedmiotów z płaską powierzchnią.

%

Większa Wydajność

%

Procent Zadowolonych Klientów

%

Tańsza Eksploatacja

Drukarka etykiet Samoprzylepnych

Maszyna do Etykietowania Memprint LAB500

Firma ADR dostarcza naszym klientom automatyczne urządzenie do etykietowania płaskich przedmiotów.  W pełni regulowany element umieszczający etykietę na produkcie pozwala płynnie dostosować zarówno pozycje w której etykieta ma się znaleźć jak i wysokość czyli grubość etykietowanego przedmiotu. Urządzenia etykietujące charakteryzuje automatyczny podajnik pobiera produkty do etykietowania z dołu stosu co umożliwia ciągłe ich dokładanie bez przerywania produkcji. Etykieciarka jest dedykowana dla firm zajmujących się wszelkiego rodzaju etykietowaniem płaskich przedmiotów oraz mailingiem i wykonywaniem wysyłek albumów płyt lub magazynów na życzenie zleceniodawcy.

Wygoda w produkcji

Dzięki dużej elastyczności etykietownica Memprint ADR LAB500 pozwala na szybką i wygodną aplikację etykiet. Większa wydajność jaką oferuje etykieciarka LAB500  pozwala na zmniejszenie konieczności angażowania operatora w proces etykietowania. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym Memprint w celu zapoznania się z kompleksową ofertą do produkcji i etykietowania. Nasi doradcy dopasują dla Państwa odpowiednie urządzenie do etykietowania.

Drukarka do naklejek i etykiet samoprzylepnych

Dlaczego Memprint?

Profesjonalny Serwis

Nasza oferta obejmuje również wsparcie serwisowe, zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego jak i po nim. Nasi serwisanci pracują zdalnie lub klasycznie w siedzibie klienta. Wspieramy klienta w trakcie wdrożenia maszyn do produkcji, ale również przez cały czas jej pracy.

Możliwość Finansowania

Proponujemy korzystne sposoby finansowanie inwestycji, oprócz standardowego  zakupu pomagamy naszym klientom w procedurach leasingowych, a nasi handlowcy dopasowują innowacyjny sposób dzierżawy lub najmu prosto pod oczekiwania klienta.

Materiały Eksploatacyjne

Stawiamy na kompleksową obsługę klienta dlatego też dostarczamy szeroką gamę materiałów produkcyjnych od czołowych marek na rynku. Połączenie niezawodności naszych linii produkcyjnych wraz z materiałami eksploatacyjnymi  pozwala na bezpieczną i bezawaryjną pracę używanych maszyn.

Zobacz również

Sprawdź nasze inne linie produkcyjne!

System Foliujący

Sprawdź!

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

1 + 10 =