Foliarka

Foliarka - Memprint ADR SPEEDSTAR

Uniwersalne urządzenie do foliowania do kosmetyków, perfum, branży beauty oraz do nośników CD DVD, Blueray.

%

Większa Wydajność

%

Procent Zadowolonych Klientów

%

Tańsza Eksploatacja

Foliarka

Foliarka Automatyczna – Memprint ADR SPEEDSTAR

Dzięki współpracy z niemieckim producentem sprzętu produkcyjnego Advanced Digital Research (ADR) nasi specjaliści mogą Państwu zaoferować maszyny foliujące do płaskich produktów. Maszyna foliująca idealnie sprawdza się na ostatnim etapie linii produkcyjnej. Zafoliowanie produktu stanowi dodatkową ochronę i zapewnia odbiorcę, że towar nigdy wcześniej nie był użyty. Produkt jest szczególnie dedykowany producentom z branży beauty , kosmetyków –  jako foliarka do perfum, drobnej elektroniki oraz delikatnych magazynów lub albumów.

Przeznaczona dla

Foliarka automatyczna Memprint ADR SPEEDSTAR idealnie sprawdzi się również do zabezpieczania filmów, gier, oraz innych danych / materiałów na płytach CD DVD, Blueray. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym Memprint. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji i po zebraniu wymogów klienta dopasują urżadzenie do foliowania Memprint oraz zasugerują najkorzystniejszą formę finansowania inwestycji. Po instalacji foliarka ADR jest obejmowana pełnym wsparciem serwisowym i gwarancją producenta. Zapraszamy do kontaktu!

Urządzenie do foliowania

Dlaczego Memprint?

Profesjonalny Serwis

Nasza oferta obejmuje również wsparcie serwisowe, zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego jak i po nim. Nasi serwisanci pracują zdalnie lub klasycznie w siedzibie klienta. Wspieramy klienta w trakcie wdrożenia maszyn do produkcji, ale również przez cały czas jej pracy.

Możliwość Finansowania

Proponujemy korzystne sposoby finansowanie inwestycji, oprócz standardowego  zakupu pomagamy naszym klientom w procedurach leasingowych, a nasi handlowcy dopasowują innowacyjny sposób dzierżawy lub najmu prosto pod oczekiwania klienta.

Materiały Eksploatacyjne

Stawiamy na kompleksową obsługę klienta dlatego też dostarczamy szeroką gamę materiałów produkcyjnych od czołowych marek na rynku. Połączenie niezawodności naszych linii produkcyjnych wraz z materiałami eksploatacyjnymi  pozwala na bezpieczną i bezawaryjną pracę używanych maszyn.

Zobacz również

Sprawdź nasze inne linie produkcyjne!

System Etykietujący

Sprawdź!

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

10 + 3 =