MemPrint L301

Drukarka do Etykiet MEMPRINT L301

Niskonakładowa maszyna, pierwszy segment biurowy. Przeznaczona do produkcji 300 etykiet dziennie.

%

Większa Wydajność

%

Procent Zadowolonych Klientów

%

Tańsza Eksploatacja

L301 Memprint - Drukarki do Etykiet

MEMPRINT L301 – druk małych nakładów etykiet

Memprint L301 jest pierwszym segmentem produkcji etykiet, przeznaczonym do zastosowania biurowego lub w małych zakładach produkcyjnych. Dedykowana klientom których dzienna produkcja nie przekracza kilkuset etykiet. Zastosowana technologia w Memprint L301 pozwala w szybkim tempie tworzyć spersonalizowane etykiety o wysokiej trwałości i wytrzymałości. Niskie koszty eksploatacji i bezawaryjność maszyny sprawia, że jest to niezastąpiony sprzęt w biurze, magazynie czy agencjach reklamowych gdzie potrzebna jest szybkość i bezawaryjność używanych drukarek.

Memprint L301 – Nie do Zastępienia

Memprint L301 w szybkim tempie wydrukuje zadane etykiety, a mnogość podłoży samoprzylepnych pozwoli na zastosowanie wyprodukowanych etykiet zarówno w segmencie logistycznym jak i na produktach końcowych trafiających bezpośrednio na półki sklepowe.

Drukarka do etykiet Memprint L301

Dlaczego Memprint?

Profesjonalny Serwis Drukarek

MEMPRINT L301 jest urządzeniem prostym i intuicyjnym w obsłudze. Zapewniamy naszym klientom profesjonalny serwis i wsparcie posprzedażowe. Aby jak najlepiej świadczyć nasze usługi nasz dział wsparcia składa się z inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, którzy zarówno osobiście jak i zdalnie poprzez odpowiednie aplikacje mogą zdiagnozować i skonfigurować urządzenie.

Leasing lub Dzierżawa Drukarek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy wiele możliwości finansowania inwestycji. Oprócz zakupu standardowego maszyny Memprint L301 pomagamy przy procedurze leasingu oraz oferujemy nowoczesny system najmu i dzierżawy, który dopasowywany jest pod potrzeby kupującego. Skontaktuj się z naszym doradcą aby poznać najkorzystniejszą, przygotowaną indywidualnie ofertę finansowania.

Akcesoria do Druku Etykiet

MEMPRINT L301 pracuje na sprawdzonej od lat technologii HP dzięki czemu zarówno trwałość jak i koszt materiałów eksploatacyjnych odpowiada oczekiwaniom każdego klienta. Rozdzielenie tuszy kolorowych z tuszem czarnym pozwala na elastyczność przy wymianie kaset. Szeroki wachlarz mediów samoprzylepnych pozwala na dobór podłoża optymalnie do przeznaczenia etykiety.

Zobacz również

Nasze drukarki etykiet sprostają wszystkim potrzebom!

Do 1000 Etykiet Dziennie

MemPrint L501

1 000 + Etykiet Dziennie

MemPrint L801

2 000 + Etykiet Dziennie

MemPrint L901

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

6 + 8 =