MemPrint L501

Drukarka Etykiet MEMPRINT L501

Produkcyjna drukarka etykiet o wydajności do 1000 sztuk dziennie.

%

Większa Wydajność

%

Procent Zadowolonych Klientów

%

Tańsza Eksploatacja

Memprint L501 Drukarka

MEMPRINT L501

Memprint L501 to drugi segment maszyn przeznaczonych do produkcji w naszej ofercie. Niski koszt eksploatacji spotyka się z produkcyjną wydajnością co w połączeniu z trwałością i bezawaryjnością maszyny Memprint L501 pozwala Klientowi na sprawną realizację założeń projektowych. Wszystko to stanowi, że nasza maszyna to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie drukują więcej niż 1000 etykiet dziennie.

DEDYKOWANA MAŁYM ZAKŁADOM PRODUKCYJNYM

Memprint L501 świetnie sprawdza się w małych zakładach produkcyjnych, agencjach reklamowych, działach logistyki. Możliwość zastosowania pigmentowych tuszy HP pozwala maszynie Memprint L501 spełnić wyśrubowane normy takie jak GHS i inne nakładające obostrzenia co do wytrzymałości finalnej etykiety.

Drukarka do etykiet Memprint L501

Dlaczego Memprint?

Profesjonalny Serwis Drukarek

Serwis posprzedażowy urządzenia MEMPRINT L501 w największej mierze skupia się na wsparciu projektowym i technicznym.  Nasz zespół inżynierów o wieloletnim doświadczeniu pomaga klientom w pierwszych chwilach pracy z maszyną oraz służy radą w późniejszych etapach użytkowania maszyny. Nasi serwisanci poza tradycyjną wizytą serwisową oferują również pomoc zdalna dzięki przeznaczonym do tego specjalistycznym aplikacjom.

Leasing lub Dzierżawa Drukarek

Wychodząc naprzeciw potrzebom każdego klienta oferujemy wiele atrakcyjnych form finansowania inwestycji. Poza tradycyjnym zakupem maszyny Memprint L501 oferujemy również wsparcie w procesie leasingu oraz innowacyjny system dzierżawy i wynajmu. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, który przygotuje indywidualna ofertę dopasowaną do potrzeb klienta.

Akcesoria do Druku Etykiet

Sprawdzona technologia tuszu oraz głowic HP zapewnia stabilną pracę i wysoką wydajność w całym okresie produkcyjnym maszyny MEMPRINT L501. Rozbudowany dział dystrybucji zawsze służy radą i pomocą przy zaopatrzeniu w materiały eksploatacyjne. Nasi doradcy dopasują również odpowiednie tusze i podłoża, które spełnią normy narzucone przez odbiorcę.

Zobacz również

Nasze drukarki etykiet sprostają wszystkim potrzebom!

Do 300 etykiet dziennie

MemPrint L301

1000 + Etykiet Dziennie

MemPrint L801

2000 + Etykiet Dziennie

MemPrint L901

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

10 + 5 =