MemPrint L801

Drukarka Etykiet MEMPRINT L801

Najpopularniejsze rozwiązanie do produkcji etykiet. Technologia MemJet, wysoka wydajność niskie koszty eksploatacji, korzystne finansowanie.

%

Większa Wydajność

%

Procent Zadowolonych Klientów

%

Tańsza Eksploatacja

Memprint L801 drukarka

MEMPRINT L801

Memprint L801 to maszyna produkcyjna bazująca na silniku MemJet NorthStar. Ta drukarka etykiet przeznaczona jest do druku produkcyjnego etykiet, a jej wysoka wydajność w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacji stwarza praktycznie nieograniczone możliwości w produkcji. Memprint L801 dzięki mnogości dostępnych na rynku podłoży do druku pozwala na dopasowanie projektu do swoich potrzeb praktycznie bez żadnych ograniczeń.

Dedykowany dla produkcyjnego druku etykiet

Memprint L801 ten dedykujemy firmom, których dzienne nakłady druku przekraczają 1000 sztuk takim jak drukarnie, średniej wielkości zakłady produkcyjne z branż takich jak np. zdrowa żywność, kosmetyki,  chemia gospodarcza. Należy jednak pamiętać, że elastyczność maszyny Memprint L801 pozwala na opłacalną produkcję już kilku sztuk etykiet więc sprawdzi się ona zarówno przy ciągłej produkcji jak i przy druku próbek lub proofów w krótkich seriach promocyjnych.

L801 Memprint - Drukarki do etykiet

Dlaczego Memprint?

Profesjonalny Serwis Drukarek

Serwis drukarki do etykiet MEMPRINT L801  to ciągłe wsparcie naszych specjalistów w kwestii obsługi maszyny i wdrożenia jej do produkcji i codziennego użytku. Nasi inżynierowie służą pomocą i doświadczeniem zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po sprzedażowym.

Leasing lub Dzierżawa Drukarek

Zakup maszyny produkcyjnej takiej MEMPRINT L801 niekoniecznie musi się wiązać z dużą inwestycją.  Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom klientów poza tradycyjnymi metodami finansowania takimi jak zakup lub leasing oferujemy naszym klientom możliwości najmu lub dzierżawy sprzętu na korzystnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb warunkach.

Akcesoria do Druku Etykiet

Innowacyjna technologia MemJet North Star w Memprint L801 pozwala w ogromnym stopniu zredukować koszty druku przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i trwałości produktu. Druk z wykorzystaniem technologii MemJet jest wodoodporny wytrzymały i spełnia wymagania klientów.

Zobacz również

Nasze drukarki etykiet sprostają wszystkim potrzebom!

Do 300 etykiet dziennie

 

MemPrint L301

Do 1000 Etykiet Dziennie

 

MemPrint L501

2000 + Etykiet Dziennie

 

MemPrint L901

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

7 + 14 =