MemPrint L901

Drukarka Etykiet MEMPRINT L901

Najbardziej zaawansowana technologia druku etykiet. Maszyna przeznaczona do produkcji o wysokiej wydajności przy jednoczesnym wsparciu wielu rodzajów podłoży.

%

Taśza Eksploatacja

%

Procent Zadowolonych Klientów

%

Tańsza Eksploatacja

Memprint L901 Drukarka

MEMPRINT L901

Memprint L901 zaawansowana drukarka produkcyjna do etykiet bazująca na silniku MemJet Sirius będącym uzupełnieniem doskonale znanego i zbierającego świetne opinie silnika NorthStar. Memprint L901 i zastosowane w nim rozwiązania pozwalają jeszcze bardziej zredukować koszty produkcji oraz wspierają obsługę nowych niedostępnych wcześniej podłoży, folii, tworzyw sztucznych coraz bardziej popularnych w druku etykiet.

NAJBARDZIEJ WYDAJNA Z CAŁEJ OFERTY!

Przeznaczona zarówno dla drukarni etykiet jako uzupełnienie technologii fleksograficznej oraz średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych, które swoje zapotrzebowanie dzienne na etykiety liczą w tysiącach. L901 pozwala na elastyczną pracę zarówno przy nakładach zaczynających się już od kilkuset etykiet, a sięgających produkcji rzędu kilkuset tysięcy. Zastosowane nowinki technologiczne w silniku Memjet Sirius całkowicie eliminują występowanie artefaktów i skaz występujących w trakcie ciągłego druku.

L901 Memprint - Drukarki do etykiet

Dlaczego Memprint?

Profesjonalny Serwis Drukarek

Wraz ze sprzedażą Memprint L901 oferujemy również profesjonalny serwis i pomoc techniczną świadczoną przez doświadczony zespół inżynierów. Pomoc ta może być świadczona przez połączenie telefoniczne lub zdalne jak również w sposób tradycyjny poprzez wizytę serwisantów u klienta.

Leasing lub Dzierżawa Drukarek

Jeżeli decydujecie się Państwo na wdrożenie systemu opartego o MEMPRINT L901 nasi doradcy przygotują i zaproponują atrakcyjną formę finansowania stanowiąca najkorzystniejszy ekonomicznie sposób zrealizowania projektu. Wśród najczęściej wybieranych opcji szczególnym zainteresowaniem cieszy się dobrze już znana na rynku produkcyjnym  dzierżawa maszyn z pełną obsługą serwisową.

Akcesoria do Druku Etykiet

Kompleksowa obsługa klientów i zapewnienie najlepszych materiałów eksploatacyjnych pozwala na zwiększenie wydajności i usprawnienie procesu produkcyjnego. Najnowsza technologia zaimplementowana przez MemJet jeszcze bardziej zwiększa możliwości produkcyjne Memprint L901.

Zobacz również

Nasze drukarki etykiet sprostają wszystkim potrzebom!

Do 300 etykiet dziennie

MemPrint L301

Do 1000 Etykiet Dziennie

MemPrint L501

1000 + Etykiet Dziennie

MemPrint L801

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

12 + 1 =