Laser tnący

Memprint TAURUS - Laserowe Cięcie Etykiet

Dopasowana do Ciebie i potrzeb Twojej produkcji. Nowoczesna linia oparta o ploter tnący laserem.

%

Większa Wydajność

%

Procent Zadowolonych Klientów

%

Tansza Eksploatacja

Ploter tnący z laserem

System Produkcyjny – Laserowe Cięcie Etykiet

Nasza linia oparta o ploter tnący laserem to zaawansowany technologicznie system produkcyjny. Wykańczanie i docinanie etykiet do kształtu za pomącą lasera jeszcze nigdy nie było tak proste i intuicyjne. Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań softwarowych, produkcja personalizowanych naklejek nie stanowi żadnego problemu a prostota obsługi połączona z niezawodnością i precyzją jaką oferuje laser tnący.

Nowe Możliwości

Ploter tnący laserem pozwoli rozwinąć się Twojej linii produkcyjnej, zwiększając jej wydajność i możliwości, otwierając się tym samym na nowych klientów lub po prostu przyśpieszając produkcję nakładu.
Laserowe cięcie etykiet pozwala oszczędzić miejsce i czas, który traciło się na wysyłce zamówień do podwykonawców.

Laser tnący do etykiet

Dlaczego Memprint?

Serwis Memprint

Memprint oferuje również wsparcie techniczne, dla maszyn w trakcie trwania gwarancji oraz dla sprzętu produkcyjnego, któremu takowa wygasła. Nasi specjaliści pomagają klientom na dwa sposoby, w klasyczny sposób poprzez spotkanie i przyjazd wykwalifikowanych serwisantów lub poprzez zdalny serwis przez telefon bądź za pomocą przeznaczonego do tego oprogramowania.

Finansowanie Linii

Zespół Memprint oferuje kilka rodzai finansowania inwestycji. Oprócz klasycznych rozwiązań takich jak kupno całego systemu nasi pracownicy mogą pomóc klientowi w procedurach leasingowych. Nasi Handlowcy dopasowują ofertę specjalnie pod klienta spełniając jego wymagania i dopasowując pod potrzeby codziennego użytku w produkcji.

Materiały Eksploatacyjne

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę zarówno w dziedzinie kupna maszyn jak i materiałów eksploatacyjnych. Media przystosowane i dobrane są bezpośrednio pod potrzeby i wymagania zakupionego sprzętu. Dzięki takim rozwiązaniom wydajność produkcji zwiększa się co pozwala na rozwinięcie się i szybszy zwrot inwestycji.

Zobacz również

Sprawdź nasze inne linie produkcyjne!

System z Ploterem Tnącym

Sprawdź!

System Semirotacyjny

Sprawdź

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

2 + 4 =