Ploter tnący

Ploter Tnący DLF220 - do etykiet i naklejek

Zaawansowany system produkcji oparty o ploter tnący po obrysie pozwoli rozwinąć możliwości i wydajność firmy!

%

Większa Wydajność

%

Procent Zadowolonych Klientów

%

Tańsza Eksploatacja

Ploter tnący do etykiet

Wykańczanie Etykiet – Ploter Wycinający

Jedną z pozycji w naszej ofercie jest linia produkcyjna oparta o ploter tnący, który umożliwia docięcie lub rycowanie (nacięcie) etykiet do określonego kształtu na miejscu, bez konieczności wysyłania nakładu do podwykonawców. Ploter do wycinania cieszy się wysoką popularnością ze względu na oszczędność czasu i miejsca względem konkurencyjnych konfiguracji.
Wysoka wydajność produkcji i precyzja cięcia pozwala na korzystanie z pełni możliwości swojej linii produkcyjnej bez ograniczeń i niepożądanych strat w drukowanym nakładzie etykiet lub naklejek samoprzylepnych.

Ploter do naklejek – precyzja i wygoda

Ploter do naklejek Memprint DLF220 składa się z segmentów wykańczających pozwoliło na umieszczenie w jednym urządzeniu modułów takich jak: laminowanie, ploter tnący, zdejmowanie ażuru i rozcinanie wzdłużne. Efektem końcowym jest wychodząca z linii gotowa do zainstalowania na automatyczne etykieciarce rolka z gotowymi etykietami. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym!

Ploter - wycinanie etykiet

Dlaczego Memprint?

Profesjonalny Serwis

Nasza oferta obejmuje również wsparcie serwisowe, zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego jak i po nim. Nasi serwisanci pracują zdalnie lub klasycznie w siedzibie klienta. Wspieramy klienta w trakcie wdrożenia maszyn do produkcji, ale również przez cały czas jej pracy.

Możliwość Finansowania

Proponujemy korzystne sposoby finansowanie inwestycji, oprócz standardowego  zakupu pomagamy naszym klientom w procedurach leasingowych, a nasi handlowcy dopasowują najkorzystniejszy sposób zakupu linii produkcyjnej etykiet.

Materiały Eksploatacyjne

Stawiamy na kompleksową obsługę klienta dlatego też dostarczamy szeroką gamę materiałów produkcyjnych od czołowych marek na rynku. Połączenie niezawodności naszych linii produkcyjnych wraz z materiałami eksploatacyjnymi  pozwala na bezpieczną i bezawaryjną pracę używanych maszyn.

Zobacz również

Sprawdź nasze inne linie produkcyjne!

System z Laserem Tnącym

Sprawdź!

System Semirotacyjny

Sprawdź

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

8 + 8 =