Serwis

Serwis drukarek etykietowych - Memprint

Sprawdź nasze usługi świadczone przez profesjonalistów.

Serwis drukarek etykietowych Memprint

Profesjonalny Serwis drukarek etykietowych maszyn do druku i produkcji etykiet świadczony przez sztab wyspecjalizowanych inżynierów serwisu. Oferujemy tradycyjną wizytę serwisową oraz pomoc zdalną.Zgłoszenie awarii jest bardzo proste. Nasz serwisu natychmiast po przyjęciu zlecenia przekazuje je do dedykowanego inżyniera, który opiekuje się Państwa sprzętem.

Sztab Doświadczonych Specjalistów

Produkty marki Memprint są obsługiwane przez grupę 15 wysoce wykwalifikowanych inżynierów serwisu, których łączne doświadczenie to 175 lat pracy w zawodzie. Serwisanci są do Państwa dyspozycji, od etapu wdrażania przez zwykle trudny początkowy okres pracy urządzenia aż po obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną naszych maszyn.

Profesjonalne Zaplecze Serwisowe

Na naszym warsztacie dysponujemy kilkoma stoiskami naprawczymi wyposażonymi w najnowszy sprzęt diagnostyczny pozwalający na szybką i bezbłędną lokalizację ewentualnych usterek oraz błyskawiczne sporządzenie ekspertyzy dla klienta. Co wprost proporcjonalnie przekłada się na szybki powrót urządzenia do pracy.

Pomoc Zdalna

Nasi inżynierowie mają również możliwość przeprowadzania zdalnej diagnostyki dzięki odpowiednim aplikacjom służącym do pobierania kodów usterek przez łącze internetowe. Często zdarza się, że taki rodzaj pomocy jest wystarczający do rozwiązania problemu ze sprzętem. 90% gdyż usterek wynika z nieprawidłowej konfiguracji sprzętu. Rzadko więc zdarza się, że konieczna jest wizyta technika przy maszynie.

Czas Reakcji /h

%

Zadowoloeni Klienci

Średni Czas Naprawy / h

Serwis drukarek etykietowych

Serwis Memprint

Oddajemy do Państwa dyspozycji dużą grupę wyspecjalizowanych serwisantów, którzy pomogą w każdym problemie. Na zgłoszenia serwisowe reagujemy w ciągu 2 dni, a naprawa urządzenia nie trwa więcej niż 3-4h. Wizyta technika przy urządzeniu jest jednak ostatecznością, gdyż zawsze w pierwszej kolejności staramy się rozwiązać problem zdalnie, za pomocą specjalistycznego oprogramowania diagnostycznego.

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

4 + 12 =