Skuteczny Event Marketing - Memprint

Personalizowane Etykiety Produktowe
– Rozwiązania dla Agencji

Personalizujemy etykiety bezpośrednio na stoisku promocyjnym.
Zwiększamy efektywność sprzedaży i wspieramy akcje marketingowe!

Co Robimy?

Proponujemy kompleksowe rozwiązanie pozwalające w pełni zorganizować event promocyjny bazujący na druku personalizowanych etykiet na znane produkty w miejscu wskazanym przez klienta.

Ale o co chodzi?

Napewno kojarzysz etykiety nutelli czy coca-coli z wybranym imieniem. Działamy dokładnie tak samo z jedną małą różnicą. Dostarczymy rozwiązanie, które pozwoli wydrukować etykietę przy kliencie! Bezpośrednio na stoisku promocyjnym.

Co to zmienia?

Wszystko! Klient nie czeka i nie przebiera w gotowych produktach, nie musi szukać swojego imienia pośród setek opakowań na pułkach sklepowych. Klient Podaje swoje imię lub dowolny tekst i w ciągu kilku sekund otrzymuje gotową etykietę!

Czy warto?

Oceńcie sami! Jednak według badań Shorr Packaging 2016 aż 51% badanych klientów uważa, że produkt ze spersonalizowaną treścią jest bardziej wartościowy! Oprócz tego korzystając z naszych rozwiązań marka staje się bardziej rozpoznawalna i cieplej oceniana przez klienta! Posiadając spersonalizowaną etykietę klient może lepiej identyfikować się z produktem i marką jednocześnie zwiększając zarówno zainteresowanie samą promocją jak i miejscem, w którym się odbywa!

Jak to działa w praktyce?

1. Klient trafia na stoisko promocyjne

Klient szukając swojego ulubionego produktu trafia na stanowisko promocyjne gdzie znajdują się opakowania bez etykiet.

2. Personalizacja etykiety

Klient, zainteresowany promocją podaje swoje imię lub tekst obsłudze, która wprowadza go do intuicyjnego interfejsu z projektem etykiety produktu promocyjnego.

3. Wydruk etykiety

Po wprowadzeniu danych, te zostają przetworzone i wydrukowane w postaci gotowej etykiety, która zostaje umieszczona na opakowaniu.

4. i Gotowe!

Zadowolony klient otrzymuje gotowy produkt z własnym tekstem i udaje się do kasy aby sfinalizować swój zakup!

Dlaczego Memprint?

Doświadczenie

Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Marka Memprint od samego początku specjalizuje się w cyfrowym druku etykiet. Szeroki wachlarz oferowanych maszyn i usług pozwala na obsługę eventu o dowolnej skali.

Niezawodność

Memprint oferuje profesjonalne zaplecze techniczne aby zapewnić stuprocentową niezawodność dostarczonego rozwiązania. Wiemy, że nic nie ma prawa pójść źle przy obsłudze dowolnego wspieranego eventu. To po prostu działa!

Prostota

Dostarczamy tylko proste i intuicyjne w obsłudze rozwiązania. Wierzymy, że prostota jest kluczem do sukcesu, dlatego oferujemy sprawdzone urządzenia oraz przejrzysty interfejs pozwalający na szybką i bezawaryjną obsługę bieżącego eventu.

Masz pytanie? Pisz śmiało!

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl