Wykrojnik semirotacyjny

Wykrojnik Semirotacyjny - Linia produkcyjna do etykiet

Kompleksowa linia produkcyjna do etykiet. Drukarka, wykrojnik semirotacyjny i rozcinarka w jednym!

%

Większa Wydajnosć

%

Procent Zadowolonych Klientów

%

Tańsza Eksploatacja

Semirotacja - produkcja etykiet

Wykrojnik Semirotacyjny

System oparty o wykrojnik semirotacyjny na linii produkującej etykiety, to rozwiązanie pozwalające na osiągnięcie bardzo wysokich prędkości wycinania co pozwala na produkcję wysokich nakładów etykiet. Cylinder i wykrojnik semirotacyjny wyposażony w wykrojnik przygotowany specjalnie dla projektu zapewnia idealną powtarzalność dzięki któremu produkcja etykieta wkracza na zupełnie inny poziom.

Wydajność ponad wszystko!

Wydajność maszyny pozwala na produkcję wielkich nakładów powtarzających się wzorów etykiet. Wykrojnik charakteryzujący się trwałością i precyzja wykonania pozwala na długą eksploatację bez dodatkowych kosztów z zapewnieniem stałej jakości wykonania etykiet.  Jeżeli produkujesz etykiety w wielkich nakładach, a czas realizacji jest dla Ciebie kluczowy system oparty o wykrojnik semirotacyjny DLP2000 jest przeznaczony dla Ciebie i Twojej firmy! Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Memprint!

Wykrojnik semirotacyjny

Dlaczego Memprint?

Serwis Memprint

Memprint, świadczy również usługi serwisowe, zarówno maszynom w trakcie trwania gwarancji jak i tym posprzedażowym. Nasza kadra serwisantów to doświadczeni inżynierowie z wieloletnim stażem, znający się na swojej pracy, dzięki czemu pomoc płynąca przy instalacji oraz przy wdrażaniu sprzętu do produkcji jest szybka i bezproblemowa.

Możliwość Finansowania

Inwestycja w pełną linię produkcyjną nie jest łatwym przedsięwzięciem, dlatego też Memprint dopasowuje się do oczekiwań klientów. Memprint wspiera ubieganie się o dotacje ze środków unijnych oraz doradza w wyborze najkorzystniejszego sposobu kupna lub leasingu.

Materiały Eksploatacyjne

Naszym klientom oferujemy również wsparcie w zakresie dostarczania materiałów eksploatacyjnych. Dostarczamy szerokiej gamy materiały produkcyjne w tym papiery, folie, tworzywa sztuczne i inne podłoża do druku. Nasza oferta obejmuje czołowych producentów na rynku co pozwala nam dostarczać najwyższej jakości materiały eksploatacyjne.

Zobacz również

Sprawdź nasze inne linie produkcyjne!

System z Ploterem Tnącym

Sprawdź!

System z Laserem Tnącym

Sprawdź!

MEMPRINT Kontakt:

  • adres: ul. Opatkowicka 10, 30-499 Kraków
  • tel.:  12 634 00 35
  • kom. +48 605 198 193
  • mail: pc@kserkop.pl

Masz pytanie? Nasi specjaliści na nie odpowiedzą!

5 + 10 =